Radošās darbnīcas

Piedāvājums izglītības iestādēm

Piedāvājam ekskursijas un/vai radošās darbnīcas grupām no 1. līdz 12. klasei, profesionālo vidusskolu, tehnikumu un augstskolu audzēkņiem. Vienlaicīgi iespējams uzņemt grupu līdz 30 cilvēkiem.
DARĒ būs iespējams lietderīgi un izzinoši pavadīt laiku. Vai tā ir ekskursija, vai radošā darbnīca – skolēnu un studentu grupām DARE apmeklējums būs kā iespēja iepazīt tehnoloģijas, dažādus tehnoloģiskos procesus un attīstīt savu radošo garu īstenā darbnīcas vidē!

Darbnīcas apmeklējums individuālām grupām

Piedāvājam darbnīcas kā lielisku ideju darba kolektīva saliedēšanās pasākumiem, bērnu pasākumiem,  vecmeitu/vecpuišu ballītēm, kā arī citiem pasākumiem, iepriekš sazinoties ar mums un piemeklējot labāko variantu! Iespējamas arī ekskursijas pa darbnīcas telpām. DARE telpās vienlaicīgi iespējams uzņemt grupu līdz 30 cilvēkiem. Minimālais dalībnieku skaits 8 pers. Iepriekš vienojoties, DARE var arī doties ciemos pie Jums! 

“Mini meikeri ķimerējas”

“Mini meikeri ķimerējas” ir DARE rīkotas radošās darbnīcas, kas norisinās reizi mēnesī ar īpaši piemeklētu, tematisku programmu. Darbnīcas paredzētas bērniem vecumā no 5 līdz 10 gadiem un to laikā tiek apgūta kāda jauna radoša tehnika, izmantotas darbnīcā pieejamās iekārtas, attīstīta radošā domāšana un prasmes. Ierobežotais dalībnieku skaits šajās darbnīcās nodrošina individuālāku pieeju un palīdzību katram bērnam! 

DARBNĪCA BĒRNIEM “Pavasara krāsās!” (5-10 g.v)

23. marts, 2023 | 10.00 – 12.00

Bērniem no 5 līdz 10 gadu vecumam

Dalības maksa 13€/pers.

Aicinām uz radošo darbnīcu DARĒ, pavasara noskaņās, lai bērni paši ar savām rociņām radītu savu dizainu kokvilnas priekšautam. Priekšautu bērni varēs izmantot, ikdienā palīdzot virtuvē vai savos radošajos darbiņos mājās, skolā vai bērnudārzā.

Bērni savu dizainu varēs veidot aplicējot ar krāsainiem termoplēves gabaliņiem, iedvesmojoties no pavasara krāsām. Savu priekšautu varēs personalizēt, uzdrukājot arī savu vārdu.

NO RADOŠO DARBNĪCU APMEKLĒTĀJIEM VĒLAS TAJĀS PIEDALĪTIES ARĪ TURPMĀK
81%
TĀS NOVĒRTĒJA KĀ “ĻOTI LABAS”
100%
RADOŠO DARBNĪCU APMEKLĒTĀJU PIEAUDZIS MOTIVĀCIJAS LĪMENIS TĀLĀKAI ATTĪSTĪBAI
60%
Shopping Cart