Privātuma politika

Lai realizētu Valmieras koprades darbnīcas DARE (turpmāk – DARE) mērķus un uzdevumus, DARE ikdienā organizē dažādas aktivitātes (tajā skaitā radošās darbnīcas, sarunu vakarus, iekārtu izmantošana), kā arī iesaistās dažādu projektu realizācijā. Īstenojot savu darbību, DARE apstrādā arī personu datus, piemēram:

  • pieņemot rezervācijas iekārtu izmantošanai, sniedzot konsultācijas, organizējot publiskus pasākumus ar dalībnieku reģistrāciju;
  • e-pastos nosūtot informāciju par DARE aktualitātēm (ja esat pieteicies jaunumu saņemšanai).
  • Informāciju par DARE organizēto pasākumu dalībniekiem un personām, kas saņēmušas DARE pakalpojumus, ievācam, lai identificētu personas, sniegtu pakalpojumus un organizētu pasākumus atbilstoši mērķa auditorijai.

Pasākumi, lai informētu sabiedrību par Valmieras pilsētā un Vidzemes reģionā notiekošajām aktivitātēm, tiek fotografēti vai filmēti. Visbiežāk attēli tiek publicēti DARE mājaslapā www.darevalmiera.lv un sociālo tīklu profilos, Valmieras novada mājaslapā www.valmierasnovads.lv, kā arī var tikt nodoti masu informācijas līdzekļiem. Informāciju par pasākuma fotografēšanu vai filmēšanu DARE izvietos pasākuma norises vietā, afišās vai relīzēs par plānoto pasākumu. Ja vēlaties, lai kāda no publiskotajām fotogrāfijām, kas satur Jūsu attēlu tiktu dzēsta, lūdzu, rakstiet uz e-pastu dare@valmierasnovads.lv. Izvērtēsim katru gadījumu un iespēju robežās centīsimies ievērot Jūsu vēlmes.

DARE jaunumu saņemšanai varat pieteikties “DARE” mājaslapā www.darevalmiera.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi. Jaunumu saņemšanai varat pieteikties arī, piedaloties DARE organizētajos pasākumus un reģistrācijas anketā norādot savu e-pastu. No jaunumu saņemšanas varat atteikties jebkurā mirklī, veicot darbības, kas norādītas katrā no saņemtajiem e-pastiem vai rakstot uz e-pastu dare@valmierasnovads.lv.

DARE veic atbilstošus pasākumus, lai personas dati, kas ir tās rīcībā vai ko Jūs esat tai nodevis, būtu drošībā un lai personas datu apstrāde notiktu atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Atsevišķu pakalpojumu un tiesību nodrošināšanai DARE personas datus var nodot dažādu pakalpojumu sniedzējiem, uzņemoties atbildību par datu konfidencialitāti, un pakalpojumu sniedzēji šos datus drīkst apstrādāt tikai saskaņā ar DARE norādījumiem.

Jūsu sniegtos Personas datus nenododam vai neapstrādājam ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas.

Personas datu glabāšana

Personas datus DARE glabā normatīvajos aktos noteikto laika periodu vai līdz brīdim, kad sasniegts mērķis, kam dati ievākti. Personas datus, ko esat sniedzis, pamatojoties uz savu piekrišanu, DARE glabā līdz brīdim, kad ir īstenots datu ievākšanas mērķis vai kad atsaucat savu piekrišanu.

Jūsu tiesības

Jums ir tiesības vērsties pie DARE un lūgt informāciju par Jūsu personas datu apstrādi, iesniedzot oficiālu iesniegumu klātienē un uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vai iesūtot elektroniski parakstītu dokumentu. Atbildi uz Jūsu iesniegumu DARE sniegs normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un termiņos.

Jums ir tiesības pieprasīt veikt Jūsu Personas datu papildināšanu vai labošanu, dzēšanu vai apstrādes ierobežošanu vai iebilst pret Jūsu Personas datu apstrādi. DARE izvērtēs Jūsu pieprasījumu un īstenos Jūsu tiesības atbilstoši normatīvo aktu prasībām (ciktāl Jūsu Personas dati DAREI nav jāapstrādā atbilstoši normatīvo aktu prasībām).

Sīkdatņu apstrāde un mājaslapas

DARES mājaslapā ir izvietotas sīkdatnes. Sīkdatņu apstrādes un izmantošanas noteikumi ir pieejami šeit.

DARES mājaslapā var būt saites uz citām mājaslapām, kuru uzturētājs nav DARE. DARE neatbild par citu mājaslapu lietošanas noteikumiem.

Kontaktinformācija

Ja Jums rodas kādi jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, sazinieties ar DARI. 

Ja neesat apmierināts ar saņemto atbildi, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā.

Sīkdatņu politika

Šī vietne, tāpat kā daudzas citas, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību. Aicinām iepazīties ar sīkdatņu izmantošanas principiem.

Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti personīgie dati. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat šeit aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidam (ja vien jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā – ja izvēlēsieties atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Informācija par sīkdatnēm

Šī tīmekļa vietne ir atvērta caur kādu no pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu.

Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad jūs lietojat mūsu vietni. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu tīmekļa vietni, pārlūkprogramma atcerēsies jūsu darbības un daļu no tām paveiks jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies darba valodu vai kontrolēs sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt viņu un atbilstoši reaģēt.

Sīkdatņu veidi un to mērķi

Pavisam ir divu veidu sīkdatnes — sesijas un pastāvīgās sīkdatnes. Sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās vai trešās puses sīkdatnēs. Tālāk tekstā ir izskaidroti iepriekšminētie jēdzieni, lai jūs varētu labāk izprast sīkdatņu būtību un to, kādēļ mēs tās izmantojam.

Sesijas sīkdatnes ļauj jūs atpazīt, kad apmeklējat konkrētu tīmekļa vietni, iegaumējot jebkuras izmaiņas vai izvēles konkrētajā vietnē, lai tās saglabātos arī citās lapās. Šīs sīkdatnes ļauj jums ātri un ērti izmantot vienas tīmekļa vietnes vairākas lapas, izvairoties no vajadzības apstrādāt katru apmeklēto lapu. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas — to darbība beigsies, kad aizvērsiet tīmekļa pārlūku vai pārtrauksiet sesiju konkrētajā tīmekļa vietnē.

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas jūsu datorā uzglabājas konkrētu laiku pēc tīmekļa pārlūkošanas sesijas beigām, tādēļ tās ļauj saglabāt lietotāja izvēles vai rīcību vietnē un izmantot tās nākamreiz, kad lietotājs apmeklēs šo vietni.

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko uztur struktūras, kuras administrē mājaslapas uzturētājs.

Trešās puses sīkdatnes uztur citi domēni, kas nepieder mums. Trešās puses sīkdatnes, kas var tikt saglabātas jūsu datorā, telefonā vai planšetdatorā, kad jūs pārlūkojat mūsu tīmekļa vietni.

Nosaukums Tips Mērķis Derīguma termiņš
_ga _gid _gat Izsekošanas sīkdatnes no Google Analytics Tiek izmantotas, lai uzlabotu mūsu mājaslapu, analizējot lietotāju paradumus. Šīs sīkdatnes nodrošina mums informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu un lietotāju apmeklētajām lapām, un kopējo laiku, kas pavadīts mūsu mājaslapā (vairāk informācijas – Google Analytics Cookie Usage on Websites). Attiecīgi 2 gadi, 24 stundas un 1 minūte
Shopping Cart