Lūk, ieskats mūsu ekspresintervijā ar “Meikeru Meetup #3” (10.08.22) runātāju Baibu Stikāni! Baiba ir izveidojusi savu zīmolu “Celles” (https://www.celles.lv/), kas ir aušanas komplekti ar senāko aušanas veidu bez stellēm – aušanu ar celiem. Komplektā ir viss nepieciešamais, kas sagatavots, lai uzreiz ķertos klāt aušanai un tiktu pie paša darinātas jostas, prievītes vai grāmatzīmes. DAREI ir bijusi brīnišķīga iespēja rīkot sarunu vakarus “Meikeru Meetup”, kas pulcē Valmieras novada radošos entuziastus, uzņēmējus, mājražotājus. Līdz šim katrs sarunu vakars ir izvērties par fantastisku iespēju iepazīties un savstarpēji dalīties ar radošām idejām un padomiem. Gribam šīs atziņas, kas gūtas pasākumā nest tālāk, tāpēc piedāvājam rubriku “Meikeru iedvesmas stāsti” – ekspresintervijas formā, meikeri, kuri uzstājušies sarunu vakarā kā galvenie runātāji dalīsies ar atziņām par savu radošo darbību un ieteikumiem jaunajiem censoņiem.

Kas Tevi pamudināja sākt šādu radošu biznesu?

Baiba: Iekšējā pārliecība un labvēlīgi apkārtējie vides apstākļi. Kā arī urdoša vēlme realizēt un pārdot pašai savu produktu, neatstājot to vientuļā ideju blociņā.

 

Ja kāds cilvēks, kurš šo lasa arī vēlas uzsākt realizēt savu radošo ideju, ar ko Tu ieteiktu viņam/-ai sākt, vai kādus informatīvos resursus meklēt?

Baiba: Ieteiktu sākt ar reāla plāna izveidi, kā tieši būtu iespējams realizēt savu ideju, gudri izmantojot visus savus iekšējos un ārējos resursus un apdomīgi tērējot finanšu līdzekļus. Vēlams atrast kādu domubiedru vai vienkārši pieredzējušu cilvēku ar ko dalīties, jo skats no malas ir ļoti vērtīgs. Un vienkārši sākt darīt – soli pa solim.

 

Kāda ir Tava lielākā atziņa no sarunu vakara “Meikeru Meetup”? 

Baiba: Mūsdienās ir pieejamas ļoti plašas iespējas ikvienam realizēt savu ideju, bet veiksmīgi to izdarīt spēs tas, kurš patiesi to vēlas un tai no sirds tic.

 

Ar kādu problēmjutājumu Tev nākas saskarties ikdienā, reklamējot, ražojot, pārdodot savu produktu vai vienkārši meklējot iedvesmu? 

Ar laika trūkumu 🙂 Iespējams drīzumā būs jāpiesaista kāds palīgs ražošanā.

Shopping Cart
Scroll to Top