woodworking, sliding table saw, security system-6827533.jpg

Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar Valmieras koprades darbnīcu “DARE” īsteno projektu “Radi prieku”. Projekta ietvaros 16. un 17. novembrī norisinājās Auduma apdrukas meistardarbnīcas. Kurās piedalījās 18 jaunieši, vecumā no 15 – 25 gadiem. Nodarbība norisinājās attālināti, ZOOM platformā, taču tas netraucēja uzturēt jautru noskaņu un kopā darbošanās prieku. Meistardarbnīcas dalībnieki, apguva jaunas zināšanas, prasmes un izgatavoja katrs savu auduma somu pēc individuāla dizaina. Savukārt, 27. novembrī klātienē, DARĒ, norisinājās meistardarbnīca, kuras laikā tapa personificēti bloknoti un vides uzlīmes. Tā bija jauna pieredze gan dalībniekiem, gan organizētājiem, taču vērtīga un ar lielisku rezultātu!

Paldies tiem, kuri piedalījās un tiekamies ar nākamajiem dalībniekiem jau 4. decembrī, kā laikā kopīgi gatavosim Ziemassvētku rotājumus!

Padies par atbalstu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai, Vidzemes Augstskolai, Valmieras novadam, PIKC Valmieras tehnikums, Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolai, Valmieras Jauniešu mājai, Valmieras Valsts ģimnāzijai, Valmieras 5. vidusskolai, Valmieras 2. vidusskolai, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijai, Valmieras Viestura vidusskolai.

Shopping Cart
Scroll to Top