Valmieras koprades darbnīca DARE Valmiermuižas etnomūzikas festivālā piedāvās apmeklētājiem darbnīcu – iespēju apdrukāt līdzi paņemto kokvilnas krekliņu vai maisiņu ar festivāla zīmolu vai kādu citu piedāvāto uzdruku.

“Koprades darbnīcā DARE mēs ikdienā piedāvājām iespēju strādāt ar vairāk kā 20 dažādām iekārtām, lai ikviens, kas vēlas realizēt savu ideju, to ērti varētu izdarīt. Priecājamies, ka Valmiermuižas etnomūzikas festivālā mums būs iespēja satikt festivāla apmeklētājus un kopīgi darboties auduma apdrukas darbnīciņā,” uzsver Unda Blaumane, DARE vadītāja.

Starptautiskais etnomūzikas festivāls notiks Valmiermuižas parkā un izskanēs divu dienu garumā! Valmiermuižas etnomūzikas festivāls gaidāms 17.–18. jūnijā ar plašu programmu uz divām skatuvēm. Šogad festivāla vadmotīvs ir mijiedarbe – satiekoties dažādiem cilvēkiem un dažādām kultūrām, dažādiem laikmetiem, cilvēkam ar dabu, materiāliem savijoties un sapinoties.

Plašāka informācija par festivālu pieejama https://www.facebook.com/etnovalmiermuiza

Vairāk informāciju par DARE meklē www.darevalmiera.lv un sociālajos tīklos – Instagram @dare_valmiera un Facebook @DARE.VKD. Aicinām ikvienu interesentu nākt ciemos uz ekskursijām, darbnīcām un citām radošām aktivitātēm. Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti koprades darbnīcas DARE publicitātes vajadzībām.

Video “Ieskats auduma apdrukas darbnīcā”: https://www.facebook.com/DARE.VKD/videos/435473251358296/

Shopping Cart