Ikmēneša “Meikeru MeetUp” ir klāt! Šķiet, ka tik tikko aizvadījām iepriekšējo, kas bija fantastisks!

Šajā tikšanās reizē dzirdēsim pieredzes stāstu no Daiņa Jansona (“Daiļdari”). Paši par sevi viņi saka tā:” Ģimenes entuziastu kompānija, kuru savstarpējā mijiedarbībā top dažādu koku trauki un interjera priekšmeti, kas iederēsies uz ikviena saimes galda kā svētkos, tā ikdienā.”

Īpaši aicinām ikvienu, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās, piedalīties tīklošanas pasākumā “MEIKERU MEETUP”. Pasākuma laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus no meikeriem un būs iespēja brīvā atmosfērā iepazīties, veidot jaunus kontaktu, jaunas sadarbības un stiprinātu meikeru kopienu Valmieras novadā. Kopā mēs varam vairāk 🙂

Makerspace nozīmē “veidotāju – ražotāju telpa”. Tā ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, veidot produktus, dalīties ar pieredzi un tehnisko aprīkojumu. Tieši tāda ir DARE. Pie mums darbojas uzņēmēji un pašnodarbinātie, biznesa ideju autori, dizaineri, rokdarbnieki, amatnieki, arhitekti, studenti, skolēni un vecāki kopā ar bērniem.

Datums un laiks: 13. septembris plkst. 17.00-19.00

Dalībnieku skaits: nav ierobežots

Obligāta reģistrācija šeit

Norises vieta: Purva iela 12 (Valmieras Dizaina un mākslas vsk. telpās)

Shopping Cart