Ikmēneša “Meikeru MeetUp” ir klāt!

Kā viens no runātājiem uzstāsies Elvis Čukurs. Elvis piedāvā pārvietojamo attēlu uzņemšanas un drukas staciju jeb plašāk zināmu kā fotokasti, kas ir viena no šī brīža aktualitātēm dažādos pasākumos, ballītēs un kooperatīvajos pasākumos. Kāpēc? Jo tā nodrošina jautrību ikvienam, kas nostājas tai pretī, iemūžina mirkli tam, kurš pasmaida zibenim un pāris sekunžu laikā arī sniedz iespēju notverto atmiņu saņemt taustāmā formā.
Ar savu pieredzi dalīsies arī Kristīne Rullere. Kristīne gatavo siltas 100% vilnas čībiņas, kas sasildīs vēsākos rudens un ziemas vakaros.. Bez čībiņām Kristīne piedāvā arī cepures, cimdus un vilnas sēžamos spilvenus.
Īpaši aicinām ikvienu, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās, piedalīties tīklošanas pasākumā “MEIKERU MEETUP”. Pasākuma laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus no meikeriem un būs iespēja brīvā atmosfērā iepazīties, veidot jaunus kontaktu, jaunas sadarbības un stiprinātu meikeru kopienu Valmieras novadā. Kopā mēs varam vairāk 🙂
Makerspace nozīmē “veidotāju – ražotāju telpa”. Tā ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, veidot produktus, dalīties ar pieredzi un tehnisko aprīkojumu.
Tieši tāda ir DARE. Pie mums darbojas uzņēmēji un pašnodarbinātie, biznesa ideju autori, dizaineri, rokdarbnieki, amatnieki, arhitekti, studenti, skolēni un vecāki kopā ar bērniem.

Datums un laiks: 3. novembris plkst. 17.00-19.00

Dalībnieku skaits: nav ierobežots

Obligāta reģistrācija šeit

Norises vieta: Purva iela 12 (Valmieras Dizaina un mākslas vsk. telpās)

Shopping Cart