Sestais sarunu vakars “Meikeru Meetup” ir klāt! Arī šoreiz iedvesmosimies no mūsu runātājiem – radošajiem darītājiem.

Kā vienu no runātājiem sagaidīsim Paulu Lakinu – zīmola “PAŠAS TAISĪTS” radītāju. Paula rada produktus visai ģimenei – bērniem auduma šūpoles un šūpuļkrēslus, pieaugušajiem šūpuļkrēslus, kā arī frotē auduma pončo/halātus gan lieliem, gan maziem. Katra produkta radīšanai ir savs stāsts!
Ar savu pieredzi dalīsies arī LAUX saimnieces. LAUX radīts pirms gada, un nu top par radošās lauksaimniecības pārstāvi. Madara Mestere un Marta Vētra veido ilgtspējīgu augsto dobju dārzu, meklējot ceļu dinamiskai, sociāli un ekoloģiski atbildīgai uzņēmējdarbībai Dikļu pagastā.
Īpaši aicinām ikvienu, kas vēlas radoši darboties, kam interesē koprade, eksperimentēšana, darbošanās, piedalīties tīklošanas pasākumā “MEIKERU MEETUP”. Pasākuma laikā dzirdēsiet pieredzes stāstus no meikeriem un būs iespēja brīvā atmosfērā iepazīties, veidot jaunus kontaktu, jaunas sadarbības un stiprinātu meikeru kopienu Valmieras novadā. Kopā mēs varam vairāk 🙂
Makerspace nozīmē “veidotāju – ražotāju telpa”. Tā ir vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem cilvēkiem, kopīgi realizēt radošas idejas, veidot produktus, dalīties ar pieredzi un tehnisko aprīkojumu.
Tieši tāda ir DARE. Pie mums darbojas uzņēmēji un pašnodarbinātie, biznesa ideju autori, dizaineri, rokdarbnieki, amatnieki, arhitekti, studenti, skolēni un vecāki kopā ar bērniem.

Datums un laiks: 15. marts plkst. 17.00

Norises vieta: Purva iela 12 (Valmieras koprades darbnīca DARE)

Cena: 5 €/pers.

Dalībnieku skaits: ierobežots

Obligāta reģistrācija šeit

Norises vieta: Purva iela 12 (Valmieras Dizaina un mākslas vsk. telpās)

Shopping Cart
Scroll to Top